Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2010 - odpowiedzi, pytania, test, arkusze

Utworzony przez gg, 8 kwietnia 2010 r. o 08:38
urodzilam sie z downem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty dawidek jeszcze bardziej :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nie tak z tymi odpowiedziami!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kc no ba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te odp sa ok tylko arkusz zly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licze na 25-40 pkt xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co taka cisza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech se nie zmyślają te dz iwki bo sie cwaniakują NEO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja liczę na 38-40 pkt A Wy 3/4 podajecie na pewno źle. Z trójkątami B? To Wy chyba geometrii w szkole nie mieliście...... C ! Jakie z rowerami pięćset ileś? [(Początkowa rata + 12 x mniejsze raty) :5 ] x 4 = i to powinno wyjść coś między 640 a 680, nie pamietam dokładnie. Dodajemy wszystkie raty i dzielimy na pięć. Mnożymy przez 4...i jest. Bo gotówką zapłacimy 4/5 tego co jakbysmy placili ratami. Nie piszczie, że to na 100%. Ja mam z matematyki 6 i wiem, co piszę ;] tak samo jak z polaka.......napisz o osobie którą TY znasz. Nie znanĄ. Więc np. mogłam napisać o tacie, mamie, dziadku, babci....jeśli coś osiągnęli. Tyle.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te odpowiedzi są dziwne coś z nimi nie tak..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za odpowiedzi!? Prawie wszystkie błędne.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie odpowiedzi sa dobre tylko grupy były. tak jak na maturach, wszyscy maja takie same pytania tylko odpowiedzi sa pomieszane u jednych jest c poprawne a w innym antkuszu jest d (chociaz ta sama odpowiedz) tak to wygladalo 1 grupa 1. a sławny piłkarz b kapitan druzyny c poczatkujacy zawodnik d trener 2 grupa 1. a poczatkujacy zawodnik b sławny piłkarz c trener d kapitan druzyny i kilka takich grup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zebyscie nie sciagali od siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nie tak z tymi odpowiedziami!!! Wszystko praktycznie źle!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku!!!!! Co z tymi odpowiedziami??? Może Państwo dziennikarze zareagują. Toć to jakieś bzdury!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, Gość To jest B mózgu. Ten twój nie jest prostokątny baranie. I ty liczysz na 38 - 40? Pf.f..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawidekx0 napisał:
ja tam na 30 pkt. z matmy chyba mam tylko 1 źle z nartami obliczylem 1,48 m a wszyło 2,19 z tą skalą wszylo mi 8,125 km
Wyszło Ci dobrze 2,19 a to drugie to 8,2 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja liczę na 38-40 pkt A Wy 3/4 podajecie na pewno źle. Z trójkątami B? To Wy chyba geometrii w szkole nie mieliście...... C ! Jakie z rowerami pięćset ileś? [(Początkowa rata + 12 x mniejsze raty) :5 ] x 4 = i to powinno wyjść coś między 640 a 680, nie pamietam dokładnie. Dodajemy wszystkie raty i dzielimy na pięć. Mnożymy przez 4...i jest. Bo gotówką zapłacimy 4/5 tego co jakbysmy placili ratami. Nie piszczie, że to na 100%. Ja mam z matematyki 6 i wiem, co piszę ;] tak samo jak z polaka.......napisz o osobie którą TY znasz. Nie znanĄ. Więc np. mogłam napisać o tacie, mamie, dziadku, babci....jeśli coś osiągnęli. Tyle.....
No pewnie ze z trojkatami bylo B!!!!! Mial byc P R O S T O K A T N Y !!!!!! Heeellooo!! Nie tylko roworAMIENNY!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...